Évadzáró horgászverseny – 2015.08.23

A Milléri horgásztavon megrendeztük az évadzáró horgászversenyt, melyre 14 fő nevezett. Nagyon jó hangulatban kezdődött már a gyülekező is. A nevezőket zsíroskenyér várta lilahagymával, paprikával és paradicsommal.Az időjárás is kedvezett, így a jó hangulat megmaradt a verseny végéig, amikor az eredményhirdetés után nagyon finom marhalábszár pörkölttel zártuk a rendezvényt. Sajnos a halfogás elég szegényes volt.

EREDMÉNYEK:

I. Bodnár Gyula 7,86 kg
II. Rónyai Csaba 5,18 kg
III. Képes Zoltán 5,18 kg

A legnagyobb halat külön is díjjaztuk. Bodnár Gyula 3,92 kg-os pontyával nyerte el a legnagyobb hal kifogásáért járó oklevelet és kupát. A második helyen holtverseny alakult ki. A kifogott halak darabszáma dönött Rónyai Csaba javára.

Szeretettel várjuk horgásztársainkat a 2016. évben is.

Tisza Horgászegyesület Elnöksége

Az esemény galériáját erre a linkre kattintva tekintheti meg
Share on FacebookMegosztás