Összefogás a halállomány védelme érdekében

A Tisza Horgászegyesület vezetősége sajnálattal értesült arról, hogy a fokozott halőrzésünk ellenére még mindig jelentős a szabálytalan/tiltott módszerekkel halat zsákmányolók és az elvihető halak mennyiségi korlátozásait be nem tartók köre. Szeretnénk rövid távon elérni, hogy az Alcsiszigeti Holt-Tiszára és értékeire a szolnoki horgásztársadalom sajátjaként gondoljon és összefogásunk eredményeképpen a víz és a halállomány védelme mindannyiunk számára kiemelt fontosságú legyen.

A halőrzés hatékonysága és az intézkedések eredményességének fokozása érdekében egyesületünk vezetősége arra kéri a tisztelt sporttársakat, hogy halőri beavatkozást igénylő szabálytalanság észlelése esetén, haladéktalanul jelezzék azt 0630-328-6110 vagy a 0630-442-9699 telefonszámon. A bejelentés alapján eszközölt intézkedés sikeressége estén a bejelentő 2017. évre ingyenes területi engedélyt kap egyesületünktől az Alcsiszigeti Holt-Tiszára.