Közgyűlés – 2019. április 26.

A Tisza Horgászegyesület Elnöksége az alapszabály alapján, 2019. április 26. napján 17.00 órára, Szolnok, Tiszaliget-Mentetlen terület, Üdülősor 20. szám ( Viktória Yacht Club ) helyszín megjelölésével összehívja a Közgyűlést.

A Tisza Horgászegyesület Elnöksége az alapszabály alapján, 2019. április 26. napján 17.00 órára, Szolnok, Tiszaliget-Mentetlen terület, Üdülősor 20. szám ( Viktória Yacht Club ) helyszín megjelölésével összehívja a Közgyűlést az alábbi napirenddel.

A Közgyűlés határozatképes, ha azon az egyesület tagjainak több mint fele jelen van. Határozatképtelenség esetén megismételt Közgyűlésre kerül sor.

 

Napirend:

  1. Az Elnökség beszámolója az elmúlt év munkájáról
  2. 2018. évi pénzügyi beszámoló
  3. 2019. évi költségvetési terv
  4. Felügyelő bizottság beszámolója
  5. Egyebek

 

A napirendek fontosságára tekintettel megjelenésére számítunk.

A Tisza Horgászegyesület Elnöksége arra az esetre, ha a 2019. április 26. napján 17.00 órára összehívott Közgyűlés határozatképtelen lenne, a megismételt Közgyűlést az alapszabály alapján, 2019. április 30. napján 17.00 órára összehívja az alábbi, az eredeti Közgyűléssel megegyező napirenddel.

A megismételt közgyűlés helye: Szolnok, Tiszaliget-Mentetlen terület, Üdülősor 20. szám ( Viktória Yacht Club ). A megismételt Közgyűlés a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes, a fentiekben meghirdetett napirendekben.

Share on FacebookMegosztás