Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; vscf_widget has a deprecated constructor in /data/web/tiszahorgaszegyesulet.hu/html/wp-content/plugins/very-simple-contact-form/vscf_widget.php on line 3
Év horgásza 2019. – Faragó Máté – Tisza Horgászegyesület

Év horgásza 2019. – Faragó Máté

Faragó Máté több mint 10 darab kapitális méretű hal kifogását és kíméletes visszaengedését dokumentálta a versenykiírásnak megfelelően!

A Tisza Horgászegyesület 2020. évre díjmentesen biztosítja Máté részére az Alcsi Holt-Tiszára szóló területi engedélyt.  Gratulálunk Máté és köszönjük, hogy ezzel hozzájárultál gyönyörű holtágunk népszerűsítéséhez

Jövőre minél többen próbáljátok Máté példáját követni!

A galériát erre a linkre kattintva tekintheti meg
Share on FacebookMegosztás