2022.04.29 – Közgyűlés meghívó

A Tisza Horgászegyesület Elnöksége az alapszabály alapján 2022. április 29. napján 17:00 órára, Szolnok, Tiszaliget-Mentetlen terület, Üdülősor 20. szám (Viktória Yacht Club) helyszín megjelölésével összehívja a Közgyűlést az alábbi napirenddel.

A Közgyűlés határozatképes, ha azon a leadható szavazatok több mint felét képviselő szavazásra jogosult részt vesz. Határozatképtelenség esetén megismételt Közgyűlésre kerül sor.

Napirend:

1. Az Elnökség beszámolója az elmúlt év munkájáról
  2. A 2021. évi pénzügyi beszámoló
  3. A 2022. évi költségvetési terv
  4. Felügyelő bizottság beszámolója
  5. Egyebek

A napirendek fontosságára tekintettel megjelenésére számítunk.

A Tisza Horgászegyesület arra az esetre, ha a 2022. április 29. napján 17:00 órára összehívott Közgyűlés határozatképtelen lenne, a megismételt Közgyűlést az alapszabály alapján 2021. május 4. napján 17:00 órára összehívja az eredeti Közgyűléssel megegyező fentiekben meghatározott napirenddel.

A megismételt Közgyűlés helye: Szolnok, Tiszaliget-Mentetlen terület, Üdülősor 20. szám (Viktória Yacht Club).

A megismételt Közgyűlés a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes, a fentiekben meghirdetett napirendekben.

Szolnok, 2022. április 7.

Tisztelettel:
Süle Tamás