2023.03.03 – Közgyűlés meghívó

A Tisza Horgászegyesület Elnöksége az alapszabály alapján 2023. február 28. napján 17:00 órára, Szolnok, Tiszaliget-Mentetlen terület, Üdülősor 20. szám (Viktória Yacht Club) helyszín megjelölésével összehívja a Közgyűlést az alábbi napirenddel.

A Közgyűlés határozatképes, ha azon a leadható szavazatok több mint felét képviselő szavazásra
jogosult részt vesz. Határozatképtelenség esetén megismételt Közgyűlésre kerül sor.

Napirend:
l. Az Egyesület Alapszabályának módosítása
2. Egyebek

A napirend fontosságára tekintettel megjelenésére számítunk.
A Tisza Horgászegyesület arra az esetre, ha a 2023. február 28. napján 17:00 órára összehívott
Közgyűlés határozatképtelen lenne, a megismételt Közgyűlést 2023. március 08. napján 17:00 órára
összehívja az eredeti Közgyűléssel megegyező fentiekben meghatározott napirenddel.
A megismételt Közgyűleés helye: Szolnok, Tiszaliget-Mentetlen terület, Üdülősor 20. szám (Viktória Yacht Club).
A megismételt Közgyülés a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes, a fentiekben meghirdetett napirendekben.

Tisza Horgászegyesület – Alapszabály >>>