Kecsege tilalom feloldása

A kecsege forgási tilalmának feloldása a helyi és az országos média érdeklődését is felkeltette. A bejelentés súlyához mérten Szolnok és a megyei kormányhivatal, valamint a megyei felügyeleti szervek képviselői is jelen voltak a Tisza Szálló alatti sójánál rendezett sajtónyilvános eseményen.A jelképes kecsegetelepítésen minden jelenlévő részt vett. Szalay Ferenc Szolnok polgármestere megköszönte és méltatta a munkát, ami lehetővé tette a tilalom föloldását. Mint mondta- a HALÁSZ Kft. évekre visszamenőleg segíti a „Tisza Fővárosa” szlogenre épülő városstratégia megvalósítását. A jelenlegi lépéstől az illetékesek egyelőre rövid-, majd hosszú távon a város és a térség horgászturizmusának fellendülését várják.

2015.06.26

Az esemény galériáját erre a linkre kattintva tekintheti meg

Share on FacebookMegosztás