Tisza Horgászegyesület Közgyűlés – 2016.03.08.

Tisztelt Horgásztárs!

A Tisza Horgászegyesület Elnöksége az alapszabály alapján, 2016. március 8. napján 16.30 órára Szolnok Táncsics M út 5-7. szám alá (Tiszti Klub Étterem) összehívja a Közgyűlést az alábbi napirenddel. A Közgyűlésre ezúton meghívjuk. A Közgyűlés határozatképes, ha azon az egyesület tagjainak több mint fele jelen van. Határozatképtelenség esetén megismételt Közgyűlésre kerül sor.

Napirend:

1. Az Elnökség beszámolója az elmúlt év munkájáról
2. 2015. évi pénzügyi beszámoló és közhasznúsági melléklet
3. 2016. évi költségvetési terv
4. Alapszabály módosítás
5. Tisztségviselők választása
6. Szövetségi küldöttek választása (7 fő)
7. Egyebek

A napirend fontosságára tekintettel megjelenésére számítunk. A Tisza Horgászegyesület Elnöksége arra az esetre, ha a 2016. március 8. napján 16.30 órára összehívott Közgyűlés határozatképtelen lenne, a megismételt Közgyűlést az alapszabály alapján, 2016. március 8. napján 17.00 órára összehívja az alábbi, az eredeti Közgyűléssel megegyező napirenddel. A megismételt közgyűlés helye: Szolnok Táncsics M út 5-7. szám alá (Tiszti Klub Étterem). A megismételt Közgyűlésre ezúton meghívjuk. A megismételt Közgyűlés a megjelentek számára tekintet nélkül határozatképes a meghirdetett napirendben.

Tisztelettel: Tisza HE. Elnöksége

Share on FacebookMegosztás